R&K Siłownia, Sauna, Fitness w centrum Krakowa

Wojtek -absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, nauczyciel wychowania fizycznego, trener piłki nożnej, instruktor kulturystyki, instruktor pływania, instruktor Nordic Walking.  Posiada wieloletnią praktykę i doświadczenie. Na co dzień pracuje z osobami w rożnym wieku od dzieci po seniorów.
Sport jest dla mnie bardzo ważny, od zawsze wypełniał moje życie. Lubię pracować z grupą, ale także z klientem indywidualnym. Uśmiech i satysfakcja klientów są dla mnie najważniejsze. Zadbam o Twój rozwój i ciągłe postępy. Zapraszam Was do wspólnych treningów.

Tomek -instruktor kulturystyki. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na siłowni. Od lat związany z klubem R&K. Przed laty tancerz w zespole „Małe Słowianki”. Otwarty, uśmiechnięty łatwo nawiązuje kontakt. Uważam, że w przemyślany sposób można osiągnąć rezultaty, które przejdą nasze własne oczekiwania. Do zobaczenia na siłowni.

Michał - młody ,uśmiechnięty z dużym bagażem doświadczeń w dziedzinie sportu. W przeszłości reprezentant kraju w kadrze młodzieżowej w hokeju na lodzie. Specjalizujący się w treningu ukierunkowanym pod utratę zbędnych kilogramów, rozwój masy mięśniowej czy trening wzmacniający mięśnie głębokie. Trening z nim to duża dawka endorfin, bezpieczeństwo oraz profesjonalizm. Zachęcam do spotkania i spędzenia przyjemnych oraz owocnych godzin na sali treningowej.


Polecamy:

 

  • Trening funkcjonalny (ogólnorozwojowy) dla każdego- angażujemy wszystkie mięśnie naszego ciała, to połączenie treningu siłowego, wytrzymałościowego, plyometrycznego, gibkości, ma na celu poprawę równowagi naszych mięśni, dzięki czemu jesteśmy w stanie odciążyć kręgosłup, korygując tym samym niektóre wady postawy.

  • Trening obwodowy- wzmacniamy wszystkie mięśnie ciała, redukujemy tkankę tłuszczową, zwiększamy wytrzymałość. Trening przeznaczony dla osób o różnym stopniu wytrenowania.

  • Trening odchudzający- z myślą o osobach chcących zgubić zbędne kilogramy, a także dla osób pragnących wymodelować sylwetkę.

  • Trening siłowy- wykonywany z wykorzystaniem wolnego sprzętu jak sztangi, hantle lub specjalne maszyny pozwala skupić się na intensywnej pracy poszczególnych mięśni.

  • Trening dla seniorów- poprawiamy jakość życia osób dojrzałych, pomagamy zachować jak najdłużej sprawność ruchową, prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnego, oddechowego, zapewniamy odprężenie psychiczne.

  • Trening ogólnorozwojowy dla dzieci i młodzieży- dobieramy ćwiczenia angażujące wszystkie grupy mięśniowe, które rozwijają cechy motoryczne. Głównym celem jest kształtowanie kondycji ogólnej oraz wszechstronnej sprawności ruchowej.

  • Trening przygotowania fizycznego dla dzieci i młodzieży, trenujących gry zespołowe takie jak: piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka, piłka ręczna- przygotowanie sprawnościowe stanowi jeden z najważniejszych elementów treningu sportowego. Na poziom sprawności fizycznej istotny wpływ ma kształtowanie podstawowych cech motoryczności zawodnika, jak szybkość, wytrzymałość, siła, koordynacja ruchowa, gibkość, skoczność.

  • Trening Nordic Walking – aktywność na świeżym powietrzu, marsz z kijami uaktywnia 90% mięśni całego ciała, zachęcamy do aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Zapraszamy również na treningi grupowe, cena od 25 zł!


Copyright Nazwa.pl